Afgelopen weekend begon bij Manitoba de lente met een NL Doet schoonmaakactie en het lentediner. ’s Ochtends kwam een aantal vrijwilligers van buiten de groep ons helpen met het reinigen van de gevel en schuren en schilderen van het houtwerk. Er is een mooi begin gemaakt aan deze flinke klus, top!
Wie 12 maart niet kon, maar wel op een andere zaterdag beschikbaar is: kom en help mee. Bijna elke zaterdag wordt er geklust aan ons gebouw en jouw hulp is zeer welkom.
Intussen kringelden de geuren van de Indische rijsttafel-in-wording je vanuit de keuken tegemoet. De hele dag werd er hard gewerkt om ’s avonds een fantastisch diner op tafel te zetten. Gezinnen schoven gezellig bij elkaar aan tafel en ook het regiobestuur was van de partij. We voelden ons helemaal verwend en het applaus voor de koks was zeker verdiend.